Menu

UniBinder 8.2

Jednoduchá, rychlá, elegantní vazba a prezentace dokumentů

UniBinder8.2UniBinder8.2UniBinder8.2UniBinder8.2    

UniBinder 8.2 je nejnovější technologií pro snadnou vazbu a prezentaci dokumentů. Kombinace tradičního a ověřeného systému Unibind Resin SteelBinding s nově vyvinutým novým prvkem – automatickým lisem – přináší výhodu v úspoře desek a ještě větší pevnosti vazby. Zároveň zůstává zachovaná jedna ze zásadních výhod vazby Unibind, kterou je možnost výměny či doplnění listů do hotového dokumentu.
Obsluha spočívá pouze v založení desek do vázacího přístroje, UniBinder 8.2 dále funguje plně automaticky (po detekování kovového hřbetu se systém automaticky spustí, stejně funguje lis pro stlačení hřbetu). UniBinder 8.2 sváže dokumenty od 1 až do 340 listů v deskách s pouhými 5 šířkami hřbetů. Váže, lisuje a chladí složky během okamžiku v jediném zařízení.
UniBinder 8.2 je určený pro univerzální kancelářské použití s důrazem na velkou variabilitu desek - od běžných fóliových, přes personalizované měkké „leatherette“ až po plně personalizované ve vašem grafickém designu.

 

PDF prospekt ke stažení

 

Tvoříme pevné vazby

| admin | SWEDEX

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×