Menu

UniBinder 120

Jednoduchá, rychlá, elegantní vazba a prezentace dokumentů

UniBinder 120 side view coverUniBinder 120 front view UniBinder 120 Top view

UniBinder 120 je poloautomatické zařízení pro vazbu a prezentaci dokumentů do 120 listů. Kombinace tradičního a ověřeného systému Unibind Resin SteelBinding s nově vyvinutým novým prvkem – manuálním lisem – přináší výhodu v úspoře desek a ještě větší pevnosti vazby. Zároveň zůstává zachovaná jedna ze zásadních výhod vazby Unibind, kterou je možnost výměny či doplnění listů do hotového dokumentu.
Obsluha spočívá pouze v založení desek do vázacího přístroje, UniBinder 120 dále funguje automaticky (po detekování kovového hřbetu se systém automaticky spustí). UniBinder 120 sváže dokumenty od 1 až do 120 listů v deskách s pouhými 3 šířkami hřbetů. Váže, lisuje a chladí složky během okamžiku v jediném zařízení.

UniBinder 120 je určený pro univerzální kancelářské použití s důrazem na velkou variabilitu desek - od běžných fóliových, přes personalizované měkké „leatherette“ až po plně personalizované ve vašem grafickém designu.

  PDF prospekt ke stažení

Tvoříme pevné vazby

| admin | SWEDEX

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×